Наші Акції

Доставка та виїзд дизайнера в подарунок!

Опитування

Що б Ви хотіли замовити?
   
Вітальню
Дитячі меблі
Кухню
Спальню
Стіл
Шафу-купе
Офісні меблі
Кабінет
Торгові меблі
Барні стійки
Полицю
Стелажі

ТОВ НЕО-ЛАЙН пропонує корпусні меблі на замовлення!

Шафи-купе, кухні, спальні, вітальні, гірки, офісні та торгові меблі за помірними цінами. Великий вибір матеріалів та комплектуючих на Ваш смак! Готівковий та безготівковий розрахунок!

Цены на мебельПри расчете стоимости мебели стоит учитывать следующие параметры:

    габариты мебели (высота, ширина, глубина);
    количество дверей и материал, из которого они выполнены (зеркало, ДСП, стекло, ратан, бамбук);
    серия мебели;
    покрытие системы раздвижных дверей для шкафов-купе;
    конструкция (наличие пола, потолка, задней стенки, начинки).


Исходя из этих параметров, вы получите приблизительную стоимость мебели. А связавшись с нами и вызвав на дом грамотного дизайнера, Вы сможете совершенно бесплатно узнать все подробности. Приход дизайнера не накладывают на вас совершенно никаких обязательств.

К сожалению, мы не можем устанавливать точные цены, это связано с закупкой комплектующих и с нестабильностью курса. Цены меняются очень часто, поэтому предложим вам воспользоваться телефоном, для более точного определения стоимости мебели.

Наши контакты


Зверніть увагу!

Якісні корпусні меблі, виготовлення на замовлення та за індивідуальними проектами можуть прикрасити інтер'єр Вашого помешкання, офісу, торгового приміщення. Цього можна досягти, якщо використати вбудовані або корпусні меблі на замовлення: Шафи-купе, гардеробні шафи, шафи для вітальні, передпокої, меблі для спальні, шафи для дитячої кімнати, кабінети керівників, бібліотеки, кухонні меблі, модульні меблі, меблі для торгівлі, барні стійки.