Наші Акції

Доставка та виїзд дизайнера в подарунок!

Опитування

Що б Ви хотіли замовити?
   
Вітальню
Дитячі меблі
Кухню
Спальню
Стіл
Шафу-купе
Офісні меблі
Кабінет
Торгові меблі
Барні стійки
Полицю
Стелажі

ТОВ НЕО-ЛАЙН пропонує корпусні меблі на замовлення!

Шафи-купе, кухні, спальні, вітальні, гірки, офісні та торгові меблі за помірними цінами. Великий вибір матеріалів та комплектуючих на Ваш смак! Готівковий та безготівковий розрахунок!

Доставка

    Незадолго до того, как мебель будет готова, мастер сообщит вам об этом и договорится о времени доставки заказа. Доставка может быть осуществлена как в рабочее, так и в вечернее время.

    Доставка шкафа осуществляется нашими специалистами и не требует вашего вмешательства и каких-либо дополнительных затрат. Для нас не имеет существенного значения район вашего проживания, этаж и наличие грузового лифта. Как уже было сказано, время доставки согласовывается, и поэтому вам нет необходимости тратить лишнее время на ожидание.

    Пожалуйста, заранее проверьте доступность прохода и проноса крупногабаритных деталей в вашу квартиру (открытая дверь в подъезд, не загроможденные лестничные пролеты и проходы и пр.).Зверніть увагу!

Якісні корпусні меблі, виготовлення на замовлення та за індивідуальними проектами можуть прикрасити інтер'єр Вашого помешкання, офісу, торгового приміщення. Цього можна досягти, якщо використати вбудовані або корпусні меблі на замовлення: Шафи-купе, гардеробні шафи, шафи для вітальні, передпокої, меблі для спальні, шафи для дитячої кімнати, кабінети керівників, бібліотеки, кухонні меблі, модульні меблі, меблі для торгівлі, барні стійки.