Наші Акції

Доставка та виїзд дизайнера в подарунок!

Опитування

Що б Ви хотіли замовити?
   
Вітальню
Дитячі меблі
Кухню
Спальню
Стіл
Шафу-купе
Офісні меблі
Кабінет
Торгові меблі
Барні стійки
Полицю
Стелажі

ТОВ НЕО-ЛАЙН пропонує корпусні меблі на замовлення!

Шафи-купе, кухні, спальні, вітальні, гірки, офісні та торгові меблі за помірними цінами. Великий вибір матеріалів та комплектуючих на Ваш смак! Готівковий та безготівковий розрахунок!

Ціни на мебліПри розрахунку вартості меблів варто враховувати наступні параметри:

    габарити меблів (висота, ширина, глибина);
    кількість дверей і матеріал, з якого вони виконані (дзеркало, ДСП, скло, ратан, бамбук);
    серія меблів;
    покриття системи розсувних дверей для шаф-купе;
    конструкція (наявність підлоги, стелі, задньої стінки, начинки).

    Виходячи з цих параметрів, ви отримаєте приблизну вартість. А зв'язавшись з нами і викликавши грамотного дизайнера, Ви зможете абсолютно безкоштовно дізнатися всі подробиці. Прихід дизайнера не накладають на вас абсолютно ніяких зобов'язань.

    На жаль, ми не можемо встановлювати точні ціни, це пов'язано із закупівлею комплектуючих і з нестабільністю курсу. Ціни міняються дуже часто, тому запропонуємо вам скористатися телефоном, для більш точного визначення вартості меблів.

    Наші контакти


Зверніть увагу!

Якісні корпусні меблі, виготовлення на замовлення та за індивідуальними проектами можуть прикрасити інтер'єр Вашого помешкання, офісу, торгового приміщення. Цього можна досягти, якщо використати вбудовані або корпусні меблі на замовлення: Шафи-купе, гардеробні шафи, шафи для вітальні, передпокої, меблі для спальні, шафи для дитячої кімнати, кабінети керівників, бібліотеки, кухонні меблі, модульні меблі, меблі для торгівлі, барні стійки.