Наші Акції

Доставка та виїзд дизайнера в подарунок!

Опитування

Що б Ви хотіли замовити?
   
Вітальню
Дитячі меблі
Кухню
Спальню
Стіл
Шафу-купе
Офісні меблі
Кабінет
Торгові меблі
Барні стійки
Полицю
Стелажі

ТОВ НЕО-ЛАЙН пропонує корпусні меблі на замовлення!

Шафи-купе, кухні, спальні, вітальні, гірки, офісні та торгові меблі за помірними цінами. Великий вибір матеріалів та комплектуючих на Ваш смак! Готівковий та безготівковий розрахунок!

Доставка

    Незадовго до того, як меблі будуть готові, майстер повідомить вам про це і домовиться про час доставки замовлення. Доставка може бути здійснена як в робочий, так і у вечірній час.

    Доставка шафи здійснюється нашими фахівцями і не потребує вашого втручання і яких-небудь додаткових витрат. Для нас не має істотного значення район вашого проживання, поверх і наявності вантажного ліфту. Як вже було сказано, час доставки узгоджується, і тому у Вас немає необхідності витрачати зайвий час на очікування.

    Будь ласка, заздалегідь перевірте доступність проходу для пронесення великогабаритних деталей у вашу квартиру (відчинені двері в під'їзд, не захаращені сходові прольоти і проходи та ін.)Зверніть увагу!

Якісні корпусні меблі, виготовлення на замовлення та за індивідуальними проектами можуть прикрасити інтер'єр Вашого помешкання, офісу, торгового приміщення. Цього можна досягти, якщо використати вбудовані або корпусні меблі на замовлення: Шафи-купе, гардеробні шафи, шафи для вітальні, передпокої, меблі для спальні, шафи для дитячої кімнати, кабінети керівників, бібліотеки, кухонні меблі, модульні меблі, меблі для торгівлі, барні стійки.