Наші Акції

Доставка та виїзд дизайнера в подарунок!

Опитування

Що б Ви хотіли замовити?
   
Вітальню
Дитячі меблі
Кухню
Спальню
Стіл
Шафу-купе
Офісні меблі
Кабінет
Торгові меблі
Барні стійки
Полицю
Стелажі

ТОВ НЕО-ЛАЙН пропонує корпусні меблі на замовлення!

Шафи-купе, кухні, спальні, вітальні, гірки, офісні та торгові меблі за помірними цінами. Великий вибір матеріалів та комплектуючих на Ваш смак! Готівковий та безготівковий розрахунок!

Гарантійні зобов'язання

З моменту монтажу меблів починає діяти гарантія на 2 роки. Протягом цього терміну компанія Нео-Лайн бере на себе зобов'язання з усунення всіх можливих гарантійних недоліків за свій рахунок. Однак ми маємо право оскаржити гарантійні зобов'язання в тому випадку, якщо замовником не дотримувалися правила експлуатації або він самостійно змінив конструкцію чи замінив комплектуючі деталі.

Правила експлуатації

  Меблі можуть використовуватися тільки в сухих і опалювальних приміщеннях у зв'язку з можливим розбуханням і деформацією панелей ДСП під впливом вологи.

  Уникайте різкого відкриття і закриття дверей - вони розраховані на мінімальне навантаження, а різкі удари можуть порушити монтажні регулювання або навіть вирвати з панелей елементи кріплення.

  Конструктивні деталі не розраховані на підвищені навантаження (на них не можна опиратись, наносити фронтальні удари і т.п.)

  Час від часу необхідно видаляти з меблів пил за допомогою пилососа.

  При бажанні або необхідності заміни комплектуючих або часткового (повного) монтажу або демонтажу конструкції слід залучати майстрів-установників компанії.

  Електричні роботи (підключення до електромережі або заміна світильників) повинен виробляти виключно електрик.Зверніть увагу!

Якісні корпусні меблі, виготовлення на замовлення та за індивідуальними проектами можуть прикрасити інтер'єр Вашого помешкання, офісу, торгового приміщення. Цього можна досягти, якщо використати вбудовані або корпусні меблі на замовлення: Шафи-купе, гардеробні шафи, шафи для вітальні, передпокої, меблі для спальні, шафи для дитячої кімнати, кабінети керівників, бібліотеки, кухонні меблі, модульні меблі, меблі для торгівлі, барні стійки.