Наші Акції

Доставка та виїзд дизайнера в подарунок!

Опитування

Що б Ви хотіли замовити?
   
Вітальню
Дитячі меблі
Кухню
Спальню
Стіл
Шафу-купе
Офісні меблі
Кабінет
Торгові меблі
Барні стійки
Полицю
Стелажі

ТОВ НЕО-ЛАЙН пропонує корпусні меблі на замовлення!

Шафи-купе, кухні, спальні, вітальні, гірки, офісні та торгові меблі за помірними цінами. Великий вибір матеріалів та комплектуючих на Ваш смак! Готівковий та безготівковий розрахунок!

Сервіс

    Професійні поради наших дизайнерів допоможуть вибрати серед різноманіття моделей, фактур, кольорів і відтінків матеріалів. Спільно з Вами визначивши конструктивне рішення моделі, фахівці підкажуть кращу конфігурацію фасадів, визначать розміщення основних елементів і додаткових аксесуарів. У результаті з'явиться комп'ютерний дизайн-проект, на якому вперше у всій красі можна буде побачити виконану в повній відповідності з індивідуальними розмірами Ваші меблі - єдину і неповторну.

    Наша компанія забезпечує збірку, завантаження та встановлення меблів. Встановлення меблевої гарнітури зроблять кваліфіковані фахівці у зручний для Вас час, позбавивши від проблем і турбот, швидко і ввічливо.

    ТОВ "Нео-Лайн" надає два роки гарантії на всю продукцію.

    Чудово, якщо у Вас є план приміщення, на якому точно відзначені всі комунікації. Але навіть у випадку відсутності такого, немає ніякої необхідності самостійно вимірювати десятки розмірів, необхідних для проектування меблів.

    Грамотний завмір приміщення за допомогою досвідченого фахівця позбавить Вас від помилок при виборі конфігурації моделі і параметрів побутової техніки та сантехніки.Зверніть увагу!

Якісні корпусні меблі, виготовлення на замовлення та за індивідуальними проектами можуть прикрасити інтер'єр Вашого помешкання, офісу, торгового приміщення. Цього можна досягти, якщо використати вбудовані або корпусні меблі на замовлення: Шафи-купе, гардеробні шафи, шафи для вітальні, передпокої, меблі для спальні, шафи для дитячої кімнати, кабінети керівників, бібліотеки, кухонні меблі, модульні меблі, меблі для торгівлі, барні стійки.