Наші Акції

Доставка та виїзд дизайнера в подарунок!

Опитування

Що б Ви хотіли замовити?
   
Вітальню
Дитячі меблі
Кухню
Спальню
Стіл
Шафу-купе
Офісні меблі
Кабінет
Торгові меблі
Барні стійки
Полицю
Стелажі

ТОВ НЕО-ЛАЙН пропонує корпусні меблі на замовлення!

Шафи-купе, кухні, спальні, вітальні, гірки, офісні та торгові меблі за помірними цінами. Великий вибір матеріалів та комплектуючих на Ваш смак! Готівковий та безготівковий розрахунок!

Виїзд дизайнера

    Якщо вас влаштувала попередня вартість меблів, Ви можете викликати додому майстра для точного виміру приміщення та визначення габаритів шафи. Фахівець приїде в зручний для вас час з наявними зразками виробів і матеріалів. Виїзд майстра - попередньо обговорюється з замовником.

    До візиту майстра вам необхідно лише звільнити простір, де ви плануєте поставити шафу. Крім вимірів, наш фахівець разом з вами складе попередній проект з урахуванням необхідної конструкції, забарвлення панелей, системи дверей, а також визначить термін виготовлення, його кошторис і оформить договір.

    До укладення договору, будьте ласкаві, ретельно перевірте, чи відповідає проект бажаної Вами конфігурації: параметри кожної секції, кількість полиць, ящиків, додаткових елементів. Це важливо в першу чергу для вас, оскільки будь-які зміни в проекті після виготовлення деталей спричинять неминучі додаткові витрати з вашого боку. Врахуйте, що всі меблі виготовляється за ексклюзивним проектом і тому їх не можна використовувати при інших замовленнях, а отже, їх не можна повернути або безкоштовно замінити.

    Робота з виготовлення всіх деталей буде виконано протягом 10-ти робочих днів. Термін виготовлення залежить від складності проекту Ваших меблів.Зверніть увагу!

Якісні корпусні меблі, виготовлення на замовлення та за індивідуальними проектами можуть прикрасити інтер'єр Вашого помешкання, офісу, торгового приміщення. Цього можна досягти, якщо використати вбудовані або корпусні меблі на замовлення: Шафи-купе, гардеробні шафи, шафи для вітальні, передпокої, меблі для спальні, шафи для дитячої кімнати, кабінети керівників, бібліотеки, кухонні меблі, модульні меблі, меблі для торгівлі, барні стійки.